Uwodzenie kobiet oczami
Rozrywka

Uwodzenie kobiet oczami

Mówią, że oczy są lustrem duszy. I można wykorzystać moc swoich oczu, aby wpłynąć na konkretne kobiety, które danego mężczyznę pociągają. Można nawet dosłownie uwodzić kobiety wyjątkowym spojrzeniem. Trzeba postępować zgodnie z tymi wskazówkami, aby wykorzystać oczy, aby uchwycić serce seksownych kobiet dla miłości, spotkania i romansu:

Mężczyzna powinien użyć swoich oczu, aby przyciągnąć do siebie kobiety. Powinien przeglądać się w jej w oczach, kiedy się uśmiecha. To sprawi, że przekaz, wiadomość, która ma do niej dotrzeć stanie się bardziej osobista. Kiedy chłopak widzi interesującą kobietę, która wygląda ciekawie, powinien odwrócić się w ich kierunku i pozwolić, aby jego spojrzenie trochę dłużej pozostało na jej osobie. Propozycja mrugnięcia podczas uśmiechu powoduje, że staje się ono uwodzicielskim spojrzeniem.

W rozmowie trzeba spojrzeć w oczy kobiety, z którą się rozmawia. Bezpośredni kontakt wzrokowy mówi: „Słucham, chcę usłyszeć więcej.” Aby nawiązać porozumienie i osiągnąć zainteresowanie, od czasu do czasu można podnieść i opuść brwi. Kiedy ona mówi, należy słuchać oczyma i uszami. Jeśli mężczyzna odwróci się, może zaznaczyć: „Jestem znudzony” lub „nie zgadzam się”. Zwykle jest to krótka i niesatysfakcjonująca rozmowa. Jednak odwrócenie uwagi podczas mówienia jest naturalne. Jest to znak, że temat jest analizowany lub zbierane są myśli. Pauza, oznacza zwykle niezakończoną myśl, sygnalizując: „nie skończyłem, nie przerywaj”.

Skuteczne teksty na podryw znajdziesz na blogu o uwodzeniu – dowiedz się wszystkiego, co niezbędne

Oczy zwrócone na samotne, poszukujące kobiety

Należy być ostrożnym, by źle nie zrozumieć gestów oczu. Unikanie kontaktu wzrokowego może sprawić, że obie strony poczują się nieswojo. Jeśli mężczyzna odwróci oczy z nieśmiałości, może to być interpretowane, jako „nieuczciwy” albo „zawstydzony” albo „nie jestem zainteresowany tobą”. Za dużo kontaktu wzrokowego jest tak samo źle widziane, jak za mało. Jako zasada kulturowa człowiek nie powinien stale patrzeć na kobietę, nie powinno to trwać dłużej niż kilka sekund, chyba, że daje mu pozwolenie uśmiechem, spojrzeniem lub bezpośrednim spotkaniem oczu.

Trzeba pracować nad tym

Może być trudne przeglądanie się w oczach kobiety dla niektórych mężczyzn. Aby przyzwyczaić się do kontaktu wzrokowego, trzeba skupić się na partiach nieco poniżej lub między oczami. Przez kilka sekund patrzeć i uśmiech. Aby złagodzić napięcie, można spojrzeć na bardzo krótko. Aby zrelaksować się, niech wzrok przemierza cechy twarzy: usta, policzki, nos, uszy i włosy. Po kilku chwilach można wróć do spojrzenia w jej oczy.

Post Comment