Seks telefon – przydatne informacje
Rozrywka

Seks telefon – przydatne informacje

Seks ma w życiu ludzi ogromne znaczenie. Niestety kiedyś był to zakazany temat, na który nie podejmowało się luźnych dyskusji. Rodzice ignorowali temat, sądząc, że ich dzieci dowiedzą się o nim w swoim czasie ze szkoły, czy od kolegów. Seks telefon stał się bardzo popularną formą stosowaną jako urozmaicenie życia seksualnego wielu Polaków.

Pary rozmawiające przez telefon dodają rozmowie nieco pikanterii. Erotyczne zwroty z pewnością pobudzą wyobraźnię niejednego mężczyznę. To również świetny sposób na zarobek dla kobiet, które chcą podreperować domowy budżet.

Co to jest seks telefon?

Jest to rodzaj usług telefonicznych, w których poprzez erotyczne zwroty pobudzają erotycznie rozmówców. Wysokość zarobku zależy od długości wykonywanej rozmowy, dlatego ważne jest, aby trwała ona jak najdłużej. Podczas takiej rozmowy rozbudzana jest wyobraźnia i wzrasta podniecenie seksualne. Wielu mężczyzn znudzonych domową rutyną korzysta z usług tego rodzaju. Niektórzy jednak wolą nawiązywać relacje fizyczne z koleżankami z pracy.

Dla każdego?

Dowolna osoba może zadzwonić pod każdy numer sex telefonu zamieszczony zarówno w gazetach, jak i w ogłoszeniach na stronach internetowych. Niestety w przypadku rozmów telefonicznych nie ma weryfikacji wieku, dlatego wielu nieletnich w formie żartu dzwoni pod takie numery.

Zdrada czy niewinny wyskok?

W zależności od relacji, jaka panuje między partnerami, usługi świadczone przez tani seks telefon mogą zostać odebrane jako zdrada. Faktem jest, iż konsultantki świadczące usługi seks telefonu, są zupełnie anonimowe, jednak nie każda kobieta jest w stanie zaakceptować taką formę rozrywki męża. Inne, bardziej wyzwolone pary decydują się świadomie na tego rodzaju dodatkowe atrakcje, aby podgrzać atmosferę w związku, do którego wkrada się nuda. Często mężczyźni w podeszłym wieku również postanawiają dodać nieco pikanterii swojemu życiu. Wrażenia słuchowe mogą wzbudzić wiele emocji w ciele człowieka. To oczywiste.

– Z moim partnerem jesteśmy bardzo otwarci na nowe doświadczenia. Kiedy do naszego łóżka zakrada się nuda, postanawiamy skorzystać z usług seks telefonu. Nie jest to przecież zdrada fizyczna, a jedynie niewinne żarty. Działa to na nas niesamowicie podniecająco. – Ewelina, Kołobrzeg.

Moralne wyrzuty sumienia?

Decydując się na podjęcie tego typu profesji, warto pamiętać, że wymaga ona odporności psychicznej. Na początku można być wstrząśniętym sposobem odnoszenia się rozmówców. Często są to wulgaryzmy lub przezwiska. Jest to jedna zupełnie normalne. Po czasie rozmowy te staną się codziennością i niestosowne wyrażenia nie będą już na nikim robiły wrażenia. Liczy się wytrzymałość psychiczna.

– Na początku, kiedy zdecydowałam się świadczyć usługi seks telefonu, byłam zniesmaczona sposobem odnoszenia się mężczyzn. Były to krzywdzące obelgi. Szybko jednak uświadomiłam sobie, że na tym polega ta profesja. Teraz jestem już zupełnie przyzwyczajona do tego typu rozmów. Często, kiedy mężczyzna po drugiej stronie słuchawki ma ładny głos, działa to na mnie podniecająco.- Katarzyna, Kraków.

Post Comment